Apie Mane

Sveikas, mielas skaitytojau!

Nesileisdamas į gilias metafizines diskusijas apie žmogaus būties prasmę, trumpai pabandysiu atsakyti į tris klausimus: “Kas aš?“, “Kodel Tau turėtų rūpeti, kas aš?“ ir “Kodėl Tau vertėtų retkarčiais užmesti akį į šį mano blog’a“?

Esu Gabrielius. Žinoma, esu žymiai daugiau nei vien vardas, bet tėvai mane taip pavadino ir, tiesą sakant, šiuo vardu esu patenkintas. Nekeisčiau jo į jokį kitą. Kadaise puoselėjau svajonę tapti žymiu komiku. Žinai – tokiu, kokius rodo per visokius amerikietiškus kanalus ir YouTube’ą. Aišku, nieko iš to neišėjo. Kaip ir daugelis perspektyvių Lietuvos jaunuolių, po mokyklos išvykau studijuoti į Angliją, gavau ekonomikos bakalaurą ir įsidarbinau stambioje finansų korporacijoje.

Gyvenau gana paprastai, gana laimingai, tik vat naktimis manęs neapleisdavo siaubingi košmarai apie neišpildytas svajones ir nerealizuota potencialą. Ir tada man gimė išganinga mintis – o ką, jei savo tariamą komiko talentą panaudočiau finansų srityje? Na, žinai, parašyčiau aiškiai, suprantamai kas šiuo metu vyksta verslo pasaulyje, papasakočiau apie visokius “fintus“ kaip užsidirbti papildomą pinigėlį ir dar kokį vieną ar kitą juokelį įterpčiau?

Tam ir skirtas šis blogas. Atostogų Karibų Jūroje nepažadu, bet keletą patarimų kaip papildyti piniginę ir juoku prailginti gyvenimą galiu garantuoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s